Cennik

Przedstawiamy szacunkowy cennik wykonania wirtualnego spaceru.

Cennik służy jednynie ogólnemu oszacowaniu ceny. Dla precyzyjnej wyceny, prosimy o kontakt. Przy większych realizacjach udzielamy rabatów od podanych cen. Możemy dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb i z góry założonego budżetu.

Jako, że mamy bardzo szeroki zakres możliwości rozbudowy prezentacji, zachęcamy państwa również do przedstawienia założonego budżetu, do którego przygotujemy konkretną ofertę.

Szacunkowy cennik:

 • panorama 360 HDR we wnętrzu: 120zł
 • panorama 360 HDR na zewnątrz: 70zł
 • panorama 360 z 10 metrowego wysięgnika wewnątrz: 220zł
 • panorama 360 z 10 metrowego wysięgnika na zewnątrz: 150zł
 • panorama 360 z drona: 300zł
 • panorama nocna: 150zł
 • Menu nawigacyjne logo klienta, okno z ogólnymi informacjami o miejscu, ikony uruchamiające poszczególne okna, mapy) : 350zł
 • Plansza intro: 100zł
 • Zamieszczenie i uruchamianie dostarczonego planu obiektu z zaznaczonymi punktami – panoramami : 150zł + 5zł za każdy zamieszczony punkt z “radarkiem” wskazującym kierunek patrzenia
 • Mapa google/bing z naniesionymi punktami panoram – 80zł + 5zł każdy punkt
 • Wewnętrzna galeria dodatkowych zdjeć: 100zł
 • Wykonanie profesjonalnych zdjęć wnętrz I przestrzeni z różnych perspektyw:
  30-50szt: do galerii internetowych: 300zł
  Do wydruków: 800zł
  Zdjęcia z drona 5szt: 100zł
FAQ - najczęściej zadawane pytania
Co to jest panorama sferyczna? »

Panorama sferyczna, w odróżnieniu od tradycyjnej fotografii, pozwala obserwatorowi dokładnie rozejrzeć się we wszystkich kierunkach (360 stopni w poziomie oraz 180 stopni w pionie), dając możliwość "poczucia" przestrzeni danego miejsca.

Co to jest wirtualna wycieczka? »

Wirtualna wycieczka, również określana jako wirtualny spacer, to zbiór panoram sferycznych wzbogaconych o menu nawigacyjne, dodatkową galerię zdjeć, podkłady dźwiękowe, itp. połączonych w jedną prezentację. Kolejne panoramy uruchamiane są najczęściej przy pomocy tzw. aktywnych punktów na aktualnie wyświetlanej panoramie.

Jaki jest koszt panoramy sferycznej? »


Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem »

Ile kosztuje wirtualna wycieczka? »

W przypadku wirtualnej wycieczki, najczęściej całkowity koszt jest sumą cen pojedynczych panoram. W tym przypadku menu nawigacyjne, projekt graficzny dodajemy gratis. Podane kwoty są orientacyjnymi i mogą się nieznacznie różnić od końcowej oferty, dlatego przy ustalaniu dokładnego kosztorysu, prosimy o kontakt.

Do czego są mi potrzebne panoramy, wirtualne wycieczki? »

Panoramy służą zachęceniu klientów do odwiedzenia prezentowanego miejsca "na żywo". Mogą być wyróżniającą się formą prezentacji oferty, wszędzie tam, gdzie chcemy przyciągnąć klientów do danego miejsca.

Dlaczego warto mieć prezentację dobrej jakości? »

Obraz jest główną formą przekazu informacji. Często działa na zasadzie podświadomego "pierwszego wrażenia", które to kreuje wizerunek oglądanego miejsca.

W przypadku niskiej jakości panoram, to pierwsze wrażenie może być negatywne lub neutralne. Dobrej jakości prezentacja wzbudzi ciekawości i pozytywny obraz prezentowanego miejsca.

Co to znaczy, ze panoramy wykonane są w technice HDR? »

HDR to technika wykonywania zdjęć o wysokiej rozpiętości tonalnej. Nazwa pochodzi od pierwszych liter angielskiego określenia: High Dynamic Range.

Dzięki wysokiej ropiętości tonalnej na panoramach można przedstawić np. nieprześwietlony widok zza okna, przy jednoczesnym oddaniu szczegółów w ciemnym pomieszczeniu.
Zobacz przykład »

kontakt
+48 667 447 255 Mariusz Mikołajczyk
+48 691 533 466 Jarosław Nogala