Panoramy z lotu ptaka

Dzięki specjalnie zadaptowanym bezzałogowym systemom latającym możemy tworzyć panoramy oraz zdjęcia z lotu ptaka, również w miejscach niedostępnych przy tradycyjnej fotografii lotniczej.

Panoramy z wysokości (z lotu ptaka) są szczególnie atrakcyjną formą prezentacji:

  • gruntów inwestycyjnych, działek na sprzedaż,
  • nowopowstałych obiektów, budowli, osiedli,
  • węzłów komunikacyjnych, infrastruktury drogowej i kolejowej,
  • zabytkowych pałaców i parków,
  • obiektów sportowych, stadionów, pól golfowych.

Przykłady naszych panoram z lotu ptaka

Uzupełnieniem prezentacji jest:
  • wbudowana galeria dodatkowych zdjęć,
  • pole z opisem tekstowym, schematy, grafiki,
  • zaznaczenie (obrys) terenu wraz z wymiarowaniem,
  • mapa Google oraz współrzędne GPS, kompas.
Wszystkie te elementy mogą być włączane bądź wyłączane z poziomu menu prezentacji. Przygotowana prezentacja jest zamieszczana w Internecie i wyświetlana przez dowolną przeglądarkę internetową.
Zalety panoram z lotu ptaka
W odróżnieniu od tradycyjnych zdjęć lotniczych, które obrazują jedynie wycinek, zbliżenie danego obszaru bądź obiektu, panoramy pozwalają na przedstawienie w pełny sposób przestrzeni, na którym powstaje inwestycja.

Na panoramie z wysokości widać np. infrastrukturę drogową, kolejową, usytuowanie pobliskiej zabudowy, rozmieszczenie terenów zielonych. Możliwe będzie ukazanie np. widoku z okna wieżowca (z dowolnego piętra), który jest jeszcze na etapie planów lub w trakcie budowy.
FAQ - najczęściej zadawane pytania
Co to jest panorama sferyczna? »

Panorama sferyczna, w odróżnieniu od tradycyjnej fotografii, pozwala obserwatorowi dokładnie rozejrzeć się we wszystkich kierunkach (360 stopni w poziomie oraz 180 stopni w pionie), dając możliwość "poczucia" przestrzeni danego miejsca.

Co to jest wirtualna wycieczka? »

Wirtualna wycieczka, również określana jako wirtualny spacer, to zbiór panoram sferycznych wzbogaconych o menu nawigacyjne, dodatkową galerię zdjeć, podkłady dźwiękowe, itp. połączonych w jedną prezentację. Kolejne panoramy uruchamiane są najczęściej przy pomocy tzw. aktywnych punktów na aktualnie wyświetlanej panoramie.

Jaki jest koszt panoramy sferycznej? »


Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem »

Ile kosztuje wirtualna wycieczka? »

W przypadku wirtualnej wycieczki, najczęściej całkowity koszt jest sumą cen pojedynczych panoram. W tym przypadku menu nawigacyjne, projekt graficzny dodajemy gratis. Podane kwoty są orientacyjnymi i mogą się nieznacznie różnić od końcowej oferty, dlatego przy ustalaniu dokładnego kosztorysu, prosimy o kontakt.

Do czego są mi potrzebne panoramy, wirtualne wycieczki? »

Panoramy służą zachęceniu klientów do odwiedzenia prezentowanego miejsca "na żywo". Mogą być wyróżniającą się formą prezentacji oferty, wszędzie tam, gdzie chcemy przyciągnąć klientów do danego miejsca.

Dlaczego warto mieć prezentację dobrej jakości? »

Obraz jest główną formą przekazu informacji. Często działa na zasadzie podświadomego "pierwszego wrażenia", które to kreuje wizerunek oglądanego miejsca.

W przypadku niskiej jakości panoram, to pierwsze wrażenie może być negatywne lub neutralne. Dobrej jakości prezentacja wzbudzi ciekawości i pozytywny obraz prezentowanego miejsca.

Co to znaczy, ze panoramy wykonane są w technice HDR? »

HDR to technika wykonywania zdjęć o wysokiej rozpiętości tonalnej. Nazwa pochodzi od pierwszych liter angielskiego określenia: High Dynamic Range.

Dzięki wysokiej ropiętości tonalnej na panoramach można przedstawić np. nieprześwietlony widok zza okna, przy jednoczesnym oddaniu szczegółów w ciemnym pomieszczeniu.
Zobacz przykład »

kontakt
+48 667 447 255 Mariusz Mikołajczyk
+48 691 533 466 Jarosław Nogala