Wirtualne wycieczki

Tworzymy rozbudowane (funkcjonalnie i graficznie) wirtualne wycieczki. Przygotowujemy indywidualnie menu nawigacyjne tak, aby jego elementy graficzne były spójne ze stroną WWW oraz znakami identyfikacyjnymi klienta.

Wykonujemy panoramy w technice HDR, ze szczególną dbałością o naturalne kolory.

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji »Nasze wirtualne wycieczki mogą posiadać szereg funkcjonalności:

Aktywne punkty (hotspoty)
Połączenie panoram w jedną prezentację za pomocą aktywnych punktów. Po kliknięciu na punkt, następuje przejście do wybranej panoramy.

Pola z opisami tekstowymi
Współrzędne GPS oraz mapa Google
Przyjęliśmy za standard, aby podawać współrzędne GPS w każdej przygotowywanej panoramie. Dodatkowo wyświetlana jest aktywna mapa Google - nie ma konieczności przerywania oglądania panoramy, wszystkie te informacje prezentowane są dynamicznie w tym samym oknie.

Obracane obiekty
Prezentacja przedmiotów, obiektów - z możliwością obrócenia ich wókół własnej osi i obejrzenia z każdej strony. Poniżej przykład kilku klatek przygotowanej animacji, która zazwyczaj zawiera minimum 15-30 klatek. Na dole animacji znajduje się pasek z suwakiem, służącym do obracania obiektu.
Galeria zdjęć
Zdjęcia detali
Wykonujemy zdjęcia interesujących detali oraz umieszczamy je w wirtualnej przestrzeni na prezentacji (z możliwością powiększenia),
Mapa obiektu
W rogu ekranu umieszczona jest mapa danego obiektu, obszaru (rzut z góry) z aktywnymi punktami (hotspot). Po kliknięciu następuje przejście do wybranej panoramy.
Podkłady dźwiękowe
Kompas
FAQ - najczęściej zadawane pytania
Co to jest panorama sferyczna? »

Panorama sferyczna, w odróżnieniu od tradycyjnej fotografii, pozwala obserwatorowi dokładnie rozejrzeć się we wszystkich kierunkach (360 stopni w poziomie oraz 180 stopni w pionie), dając możliwość "poczucia" przestrzeni danego miejsca.

Co to jest wirtualna wycieczka? »

Wirtualna wycieczka, również określana jako wirtualny spacer, to zbiór panoram sferycznych wzbogaconych o menu nawigacyjne, dodatkową galerię zdjeć, podkłady dźwiękowe, itp. połączonych w jedną prezentację. Kolejne panoramy uruchamiane są najczęściej przy pomocy tzw. aktywnych punktów na aktualnie wyświetlanej panoramie.

Jaki jest koszt panoramy sferycznej? »


Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem »

Ile kosztuje wirtualna wycieczka? »

W przypadku wirtualnej wycieczki, najczęściej całkowity koszt jest sumą cen pojedynczych panoram. W tym przypadku menu nawigacyjne, projekt graficzny dodajemy gratis. Podane kwoty są orientacyjnymi i mogą się nieznacznie różnić od końcowej oferty, dlatego przy ustalaniu dokładnego kosztorysu, prosimy o kontakt.

Do czego są mi potrzebne panoramy, wirtualne wycieczki? »

Panoramy służą zachęceniu klientów do odwiedzenia prezentowanego miejsca "na żywo". Mogą być wyróżniającą się formą prezentacji oferty, wszędzie tam, gdzie chcemy przyciągnąć klientów do danego miejsca.

Dlaczego warto mieć prezentację dobrej jakości? »

Obraz jest główną formą przekazu informacji. Często działa na zasadzie podświadomego "pierwszego wrażenia", które to kreuje wizerunek oglądanego miejsca.

W przypadku niskiej jakości panoram, to pierwsze wrażenie może być negatywne lub neutralne. Dobrej jakości prezentacja wzbudzi ciekawości i pozytywny obraz prezentowanego miejsca.

Co to znaczy, ze panoramy wykonane są w technice HDR? »

HDR to technika wykonywania zdjęć o wysokiej rozpiętości tonalnej. Nazwa pochodzi od pierwszych liter angielskiego określenia: High Dynamic Range.

Dzięki wysokiej ropiętości tonalnej na panoramach można przedstawić np. nieprześwietlony widok zza okna, przy jednoczesnym oddaniu szczegółów w ciemnym pomieszczeniu.
Zobacz przykład »

kontakt
+48 667 447 255 Mariusz Mikołajczyk
+48 691 533 466 Jarosław Nogala

Nasze realizacje   >   wirtualne prezentacje

Zamek Pieskowa Skała (2016)

(74 panoramy, 5 wersji językowych, lektor, obrazy z możliwością przybliżenia szczegółów). Zobacz prezentację »

Gabinet dentystyczny "GPLS Optident" w Brzegu (2016)

Mirsk z lotu ptaka (2015)

Prezentacja zawiera 3 gigapanoramy z lotu ptaka. Zobacz prezentację »

Invest Lithuania (2015)

Prezentacja multimedialna zawierająca gigapanoramy z lotu ptaka.
Zobacz prezentację »

Skarby Kruszwicy (2014)

WSSE - Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna (08.2014)

88 gigapanoram z lotu ptaka. Zobacz prezentację »

Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny (09.2013)

Jest to pierwsza w Polsce prezentacja z możliwością większego przybliżania obrazu. Innowacyjnym rozwiązaniem jest dynamiczne wyświetlanie konturów działek. Prezentacja dostosowana została do urządzeń typu: tablet, iphone, ipad, smartfon. Zobacz prezentację »

Kraina Lasów i Jezior (08.2013)

"Osada Leśna" w Dąbrówce k. Poznania (07.2013)

Wykonaliśmy prezentację nowego osiedla domków jednorodzinnych dla firmy "LINEA". Prezentacja zawiera 40 panoram, w tym 13 z lotu ptaka.

Ratusz w Świdnicy (09.2012)

Prezentacja zawiera 3 panoramy sferyczne, na których zostały przygotowane "aktywne punkty" (zdjęcieoraz opis tekstowy wskazanego miejsca).

StartUpWeekend 2012 Wrocław (05.2012)

prezentacja zarejestrowana podczas Startup Weekend Wrocław, który odbył się 25 maja 2012roku. Stratup weekend to wydarzenie polegajace na współzawodnictwie kilkuosobowych grup, podczas którego uczestnicy mają niecałe 3 dni na wymyślenie i opracowanie przedsiewzięć biznesowych, które są oceniane przez jury składające się najczęściej z przedstawicieli międzynarodowych koncernów.

Muzeum Architektury we Wrocławiu (01.2012)
(Prezentacja w wersji demonstracyjnej)

Prezentacja jest próbką naszych możliwości i zawiera panoramy z róznych perspektyw. Prezentacja wzbogacona jest dodatkowymi zdjęciami w postaci osobnej galerii jak i zdjęć detali wyswietlanych przez kliknięcie aktywnego punktu na panoramie.

X Bal Dobroczynny Anny i Rafała Dutkiewiczów
(Hala Stulecia we Wrocławiu) (13.01.2012)

Organizatorami Balu Dobroczynnego są Anna i Rafał Dutkiewiczowie wraz z liczną grupą wolontariuszy. Od 2003 roku z zebranych pieniędzy udało się zakupić wyposażenie kilku szpitali pediatrycznych we Wrocławiu. To wszystko było możliwe dzięki licznym darczyńcom, sponsorom oraz wielu osobom zaangażowanym w przygotowania tego szczytnego przedsięwzięcia.

Dom na sprzedaż - wirtualna wycieczka (09.2011)

Prezentacja zawiera 8 panoram sferycznych oraz galerię zdjęć domu (z zewnątrz) z wysokości 7 metrów.

HEL - tereny inwestycyjne na sprzedaż (08.2011)

Prezentacja została wykonana dla Agencji Mienia Wojskowego, obejmuje 3 tereny na sprzedaż - dawne tereny wojskowe na Helu:
1. Hel - Strzelnica »
2. Hel - ul. Kuracyjna »
3. Hel - ul. Przybyszewskiego »

Twierdza MODLIN (06.2011)

Prezentacja Twierdzy MODLIN (w Nowym Dworze Mazowieckim) została wykonana dla Agencji Mienia Wojskowego.

Wirtualna wycieczka zawiera 17 panoram oraz galerię zdjęć Cytadeli, a także informacje dotyczące oferty sprzedaży.

SIERADZ - wirtualna prezentacja (02.2011)

Prezentacja multimedialna Sieradza zawiera 71 panoram sferycznych (w tym 5 panoram z wysokości 30-60 metrów, 18 panoram z wysokości 7 metrów), 24 galerie tematyczne zawierające 296 zdjęć. Oprócz tego wykonanych zostało 165 zdjęć detali. Pod względem funkcjonalności jest to jedna z najbardziej rozbudowanych prezentacji w Polsce.

Koncert zespołu "DAgADAnA"
w klubie Łykend we Wrocławiu (02.2010)

Prezentacja zarejestrowana we wrocławkim klubie muzycznym Łikend podczas koncertu zespołu DagaDana. (02.2010)

Hotel JURAND w Rzgowie (02.2010)

Fragment realizacji wirtualnej wycieczki po hotelu Jurand w Rzgowie.

Wrocław zimową porą (12.2009)

Interaktywna wirtualna prezentacja
fragmentu Starego Miasta we Wrocławiu.